جمعه 30 فروردين 1398  
یادداشت و گفت و گو

یادداشت اختصاصی معاون اجرایی رییس جمهور به بهانه راه اندازی کانال رسمی معاونت اجرایی در تلگرام+ آدرس لینک1395/12/29 يكشنبه

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در یادداشت اختصاصی برای پایگاه اطلاع رسانی حوزه معاونت اجرایی و به بهانه راه اندازی کانال رسمی معاونت اجرایی در تلگرام نوشتند:

بسمه تعالى و العظمة و الکبریاء

ارتباطات همواره براى بشر اهمیت فوق العاده داشته و جامعه بشرى حتى پیش از پیدایش  دوره هاى مدنى نیازمند این عنصر مهم و غیر قابل حذف و انکار بوده است.  بتدریج و با پیشرفتهاى تکنولوژیک، ارتباطات علاوه بر تحول شکلى،  بطور مفهومى هم به تحولاتى چشمگیر رسید. بى گمان این گزاره که در جامعه مدنى امروز، اصولاً زیست مستقل از ارتباطات ممکن نیست، گزاره اى صحیح و متقن است . 
دولت تدبیر و امید تحول در بهره گیرى از آخرین پیشرفتها در ارتباطات را جانمایه  خدمت رسانى عزتمند و کارآمد به مردم شریف می داند و در طى دوره عمر خود، همواره در تعالى این عنصر مهم کوشیده است. توسعه دولت الکترونیک در عرصه هاى گوناگون بهره بردارى کامل از ابزار هاى نوین ارتباطى در ارائه خدمات که فهرست بلندى نیز دارد، گواه بر این مدعاست.
در معاونت اجرایى نیز تلاش شده با حداقل امکانات به این عنصر مهم بهاء لازم داده شود. انجام ثبت نام اینترنتى از بیش از هفتاد و هفت میلیون متقاضى یارانه در طول ده روز در اولین روزهاى فعالیت این معاونت در دولت یازدهم، راه اندازى شیوه نوین دریافت نظرات و پیشنهادات و تقاضاهاى مردم شریف در سفرهاى استانى از طریق ارتباطات غیر مکتوب و مکتوب مجازى، راه اندازى سایت معاونت اجرایى و نیز معاونت ها و سازمانهاى تابعه و اینک ارائه اطلاعات سایت معاونت در شبکه مجازى تلگرام، که اخیراً با تلاش دفتر و روابط عمومى حوزه معاونت اجرایی انجام شد، از اقدامات قابل ذکر این ایام است. اینجانب ضمن تشکر و تبریک این موفقیتها به همکاران ارجمندم،  توفیق بیشتر همه اجزاى دولت تدبیر و امید و حوزه معاونت اجرایى رئیس جمهور را، در خدمت هرچه بیشتر به مردم شریف ، از درگاه ایزد منان خواستارم .

محمد شریعتمدارى

Https://telegram.me/ejraee_gov_ir